سخن مدیریت

ساخت وبلاگ
چکیده : سخنم را با شکر و سپاس پروردگار منان آغاز می کنم که مهربانانه، توفیق خدمتگزاری به فرزندان عزیزمان، را... با عنوان : سخن مدیریت بخوانید :

سخنم را با شکر و سپاس پروردگار منان آغاز می کنم که مهربانانه، توفیق خدمتگزاری به فرزندان عزیزمان، را نصیب من کرده است. اینجانب بر این باورم که بزرگترین سرمایه آموزشگاه دخترانه بی بی عذرا علوی ششتمد ، مدیر فرهیخته ، اولیای فهیم و دانش آموزان کوشا و مستعد آن می باشند.لذا قدردانی و سپاسم را تقدیم والدین عزیز و کادر محترم مدیریتی، این آموزشگاه می کنم که در تحولات و دشواری های راه خطیر آموزش و پرورش، همواره حضور گرمشان را در کنارم احساس نموده ام و دستان پر مهرشان را می فشارم.

اینجانب و تمامی همکاران این اموزشگاه خالصانه نهایت همت و تلاش خویش را به کار گرفته ایم تا رضایتمندی همه جانبه والدین و دانش آموزان عزیز را فراهم آوریم؛ تلاش ما نه تنها در امر آموزش دروس هر مقطع، بلکه در پرورش هوش هیجانی و شخصیت، قدرت تدبیر و تعامل اجتماعی، خود باوری و نیز آرامش و سلامت روان عزیزانمان خواهد بود. پس ما باید تلاش کنیم دانش آموزان دراین آموزشگاه با <<سر>> به منزله ی پایگاه اندیشه و تفکر و عقلانیت ، با <<قلب>> به منزله کانون عشق وهنر و ایمان با <<دست>> به منزله توانستن و انجام دادن ، مهارت های ضروری زندگی را بیاموزند . ما تلاش خواهیم کرد دانش آموزان در به دنبال اندیشه ورزی باشند نه اندیشه آموزی تاکید ما بر چهار ستون آموزش خواهد بود: یادگیری برای شناخت ، یادگیری برای انجام دادن ، یادگیری برای زیستن ، یادگیری برای با هم زیستن

خاتمه سخنم، "امید" است؛ امید به این که بتوانیم کودکان را هر چه بیشتر و بهتر به ثمر بنشانیم؛ بالنده و شکوفا کنیم؛ چرا که من بر این باورم که بالندگی و شکوفایی حق طبیعی یک کودک است و من خود را در برابر این حق، مسئول می دانم. امید به این که قادر باشیم توانمندی ساختن فردایی زیبا، پر شعف و قرین سلامت و آرامش را به کودکان و دانش آموزان عزیز بیاموزیم و خاطره ای شیرین از بهترین روزها و لحظه های زندگی را به آنان هدیه کنیم.

...
نویسنده : بازدید : 19 تاريخ : يکشنبه 9 مهر 1396 ساعت: 14:46